Maroko w maju za 327 PLN (lot około-weekendowy)


Tanie loty do FezuDruga w tym tygodniu nasza propozycja na lot z przesiadką (na własną rękę) liniami Wizz Air oraz Ryanair do Maroka. Za podróż na trasie Katowice – Frankfurt Hahn – Nador … Fez – Mediolan Bergamo – Katowice zapłacimy tylko 327 złotych. Przesiadki są wygodne i mieszczą się w przeciągu jednego dnia (bez nocnych przerw w podróży). W tytułowej cenie podróżujemy maju.

 

Sprawdź ceny noclegów w Maroku >>

 

Podana przez nas cena za lot w dwie strony dla jednej osoby jest ostateczna, jeśli bilety kupujemy na stronie internetowej przewoźnika, odpowiednio wizzair.com i ryanair.com, a płatność jest dokonana przy pomocy karty debetowej w Ryanair oraz środkami z konta Wizz (brak haraczu) w Wizz Air. Podane ceny Wizz Aira są dostępne dla posiadaczy Wizz Air Discount Club.

Pamiętać trzeba, że przy trasach składanych na własną rękę w tanich liniach, konsekwencje nieudanej przesiadki spoczywają tylko na pasażerach. Dlatego staraliśmy się tak dobierać rejsy, by minimalizować ryzyko niepowodzeń. Decydując się na zakup, musicie jednak o ryzyku pamiętać.

Przy podróży na trasie Nador – Fez zalecamy skorzystać z kolei marokański ONCF – Przejdź do strony >>.

KTWHHN

HHNNador

FEZBGY

BGYKTW


Like it? Share with your friends!

One Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *