Maroko z Katowic w styczniu od 289 PLN

marokoobrazek-290x290Bardzo dobrą cenę na przelot z Polski do Maroka otrzymamy podróżując tanimi liniami Wizz Air oraz Ryanair. Za podróż na trasie Katowice – Frankfurt Hahn – Nador / Tangier – Paryż Beauvais – Katowice zapłacimy od 289 PLN.

 

Sprawdź ceny noclegów w Maroku >>

 

W celu zakupu najtańszych biletów w linii Wizz Air niezbędne jest posiadanie konta Wizz Discount Club, bilety w linii Ryanair bilety w podanych niżej cenach dostępne są dla wszystkich podróżnych. Rezerwacji dokonujemy na stronach przewoźników odpowiednio WizzAir.com oraz Ryanair.com płatności dokonujemy dowolną kartą płatniczą (debetową lub kredytową). Należy pamiętać że każdy bilet kupuje oddzielnie oraz  podróżujemy tylko z małym bagażem podręcznym o wymiarach 42x32x25 cm.
Do całości należy jeszcze doliczyć koszt dojazdu z Nadoru do Tangieru.

Pamiętać trzeba, że przy trasach składanych na własną rękę w tanich liniach, konsekwencje nieudanej przesiadki spoczywają tylko na pasażerach. Dlatego staraliśmy się tak dobierać rejsy, by minimalizować ryzyko niepowodzeń. Decydując się na zakup, musicie jednak o ryzyku pamiętać.

Przy podróży na trasie Nador – Tangier zalecamy skorzystać z kolei marokańskich ONCF – Przejdź do strony >>.

 

1234

Odpowiedź do artykułu “Maroko z Katowic w styczniu od 289 PLN

Dodaj komentarz