Mikołajki w Paryżu za 108 PLN

3W systemie rezerwacyjnym linii Wizzair wyszukaliśmy przystępne ceny na przelot do Francji.  Za bezpośredni lot na trasie Katowice – Paryż/Beauvais – Katowice zapłacimy od 108 PLN w dwie strony. Do dyspozycji mamy dwa grudniowe terminy (3 – 7 lub 10 – 14).

Zarezerwuj bilet na wizzair.com >>

 

Podana przez nas cena dostępna jest dla posiadaczy członkostwa Wizz Discount Club (osoby bez wykupionego członkostwa za bilety zapłacą więcej. Mogą również skorzystać z pomocy osób posiadających członkostwo WDC, ale wiąże się to z zakupem dodatkowego biletu dla posiadacza członkostwa). Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie przewoźnika wizzair.com.  Za bilety płacimy dowolną kartą płatniczą (debetową lub kredytową). Należy pamiętać że podróżujemy tylko z małym bagażem podręcznym o wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

Do centrum Paryża z lotniska zawiozą nas autobusy, które są zsychronizowane z przelotami i odlotami. Za przejazd w dwie strony będziemy musieli zapłacić 32€ (128zł).

Przykładowa rezerwacja:

bva

Odpowiedź do artykułu “Mikołajki w Paryżu za 108 PLN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>