Na Majorkę i do Barcelony za 154zł


10 shares

Jako że katowickie lotnisko nie ma bezpośredniego połączenia z Majorką. Aby dostać się do stolicy wyspy, do Palmy musimy skorzystać z lotu z przesiadką. Loty wykonujemy Wizzair’em oraz Ryanair’em. Przesiadkę mamy w locie na wyspę i przy powrocie do kraju we włoskim Bergamo. Są to bardzo wygodne przesiadki  w locie tam mamy 6h przerwy między lotami, a w locie powrotnym mamy 5h postoju. Za tytułowe 154zł polecimy w terminie 20-27 września.  Na samej Majorce będziemy od 20 do 25 września, a w Barcelonie od 25 do 27 września. 

 

Pomoc w zakupie biletów kartami Citibank Wizzair PL oraz Ryanair Cash Passport >>

 

154zł jest to cena ostateczna, pod warunkiem że  jesteśmy członkami programu Wizzair Xclusive Club Jeżeli nie posiadamy członkostwa w programie, cena biletu wzrasta o 35zł. Za bilety płacimy kartami zwalniającymi z opłat. W Wizzair jest to Citibank Wizzair PL w Ryanair jest to Ryanair Cash PassportNależy pamiętać, że na wyloty z Włoch oraz Hiszpanii z opłaty administracyjnej zwalnia tylko karta Ryanair Cash Passport. W przeciwnym wypadku do całkowitej kwoty będziemy musieli doliczyć po 6€ za odcinek lotu linią Ryanair.  Bilety kupujemy na oficjalnych stronach przewoźników Wizzair.com – przejdź do strony >> oraz Ryanair.com – przejdź do strony >>. Należy pamiętać, że podróżujemy tylko z bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 55x40x20cm i wadze nieprzekraczającej 10kg. 

Z Majorki do Barcelony jest masa lotów po 10,43€ i tylko od nas zależy kiedy polecimy. Tytułowy termin jest tylko naszą propozycją.

 

 


Like it? Share with your friends!

10 shares

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *