Na własną rękę do Grecji (Rodos) od 465 zł


12 shares

rodos2Dzisiaj przygotowaliśmy kolejną propozycję zorganizowania wypoczynku „na własną rękę”. Na początku kwietnia lotem kombinowany (lot z przesiadką) dolecimy na grecką wyspę Rodos.  Na słoneczną wyspę podróżujemy w terminie 31 marca – 08 kwietnia a za bilet w dwie strony zapłacimy 284 złotych.

Skorzystaj z pomocy przy zakupie biletów >>

 

Przy locie na wyspę mamy 10 godzinną przerwę między lotami, natomiast przy powrocie jest to 9 godzin między lotami (przymusowa nocka). W tytułowej cenie podróżują osoby, które zdecydowały się na zakup członkostwa Wizzair Discount Club. Osoby bez wykupionego członkostwa za bilety będą musiały zapłacić 60 złotych więcej.ą cenę podajemy. Należy pamiętać że podróżujemy tylko z małym bagażem podręcznym ( 42x32x25cm ).

Bilety kupujemy na stronach przewoźnika odpowiednio Wizzair.com oraz Ryanair.com. W celu uniknięcia opłaty rezerwacyjnej (płatność przelewem 36 złoty, za osobę) w linii Wizzair, musimy zapłacić za bilety środkami z konta Wizz lub skorzystać z pomocy któregoś z użytkowników w dziale Rezerwacje. Za bilety w linii Ryanair płacimy kartą debetową np. Visa Electron

Wizz Air: sposób na tańsze bilety >>

cia

rod1

rod2

cia2

 

Przykładowa rezerwacja (hotels4u.com) noclegu bez wyżywienia, cena za 7 dni za 2 osoby (181 zł/os):

hotel

 

 


Like it? Share with your friends!

12 shares

4 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. Witam!

    Mam pytanie odnośnie hotels4u.com // czy orientujecie się czy za moją rezerwację może zapłacić ktoś inny swoją kartą kredytową (ja nie posiadam,a i debetowa odmawia posłuszeństwa)? Wiem, że na booking.com tak jest, ale hotels4u mają lepszą ofertę. Wyżej wymienione pytanie tyczy się również ryanair.

    Z góry Bardzo Dziękuję i Pozdrawiam.

    1. Jeżeli chodzi o Ryanair, to osoba trzecia może za twój bilet zapłacić swoją kartą (kredytową, debetową)
      Jeżeli chodzi o H4u nie powinno być problemu przy płatności kartą osoby trzeciej.