Niskokosztowo do Włoch: Bergamo za 68 PLN


bergamoW systemie rezerwacyjnym węgierskich tanich linii Wizz Air pojawiło się kilka promocyjnych lotów z Katowic do włoskiego Bergamo. Loty dostępne są w czerwcu a do dyspozycji mamy dwa terminy( 8 – 11 lub 15 – 18 czerwca) . Osoby bez wykupionego członkostwa za bilety zapłacą więcej (cena zależy od terminu wylotu).

 

Zarezerwuj bilet na wizzair.com >>

Podana przez nas cena dostępna jest dla posiadaczy członkostwa Wizz Discount Club (osoby bez wykupionego członkostwa za bilety zapłacą więcej. Mogą również skorzystać z pomocy osób posiadających członkostwo WDC, ale wiąże się to z zakupem dodatkowego biletu dla posiadacza członkostwa). Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie przewoźnika wizzair.com.  Za bilety płacimy dowolną kartą płatniczą (debetową lub kredytową). Należy pamiętać że podróżujemy tylko z małym bagażem podręcznym o wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

Warto dodać, że Bergamo może być świetną bazą wypadową, aby dostać się do takich miast jak  Mediolan, Turyn oraz Wenecja. Do Mediolanu najtaniej dostaniemy się korzystając z przewozów Orio Shuttle za bilet w dwie strony zapłacimy tylko 7 €, natomiast do Turynu oraz Wenecji dojedziemy pociągiem Trenitalia.

Terminy promocyjnych lotów:

bergamo1

 

bergamo2


Like it? Share with your friends!

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *