„NOWE First Minute” od LOT-u szansą na tańsze bilety?


lot-dreamliner2Polskie Linie Lotnicze LOT z końcem marca wycofują najtańszą taryfę „FIRST MINUTE”. W jej miejsce wejdzie nowa taryfa „NOWE FIRST MINUTE”, która będzie skierowana do osób, które planują swoje podróże z dużym wyprzedzeniem. Oferta obejmuje loty od początku kwietnia nawet do końca roku.

Przejdź na stronę PLL LOT >>

Bilet do europejskich miast można będzie kupić na stronie www.lot.com według komunikatu prasowego w cenie od 459 zł w obie strony. – Z bardziej egzotycznych kierunków pasażerowie będą mogli polecieć w ramach nowej odsłony FIRST MINUTE do Pekinu za 2019 złotych – czytamy w komunikacie. Badamy zawartość systemu rezerwacyjnego, spodziewajcie się niedługo aktualizacji tekstu.

NOWE FIRST MINUTE daje możliwość łączenia jej z innymi taryfami, dzięki czemu nie jesteśmy uzależnieni od dostępności tej taryfy w obie strony. NOWE FIRST MINUTE nie ogranicza się wyłącznie do rejsów „point to point”, a umożliwia także doloty.

Kto zyska, a kto straci?

Polskie Linie Lotnicze LOT przekonują, że najbardziej na nowej taryfie zyskają osoby, które planują swoje podróże z co najmniej 3-miesięcznym wyprzedzeniem. Wśród miast objętych promocyjną taryfą na początek znalazły się według komunikatu prasowego m.in. Londyn, Kopenhaga, Ryga, Berlin, Dusseldorf czy Wiedeń, a oferta będzie z czasem rozszerzana.

 

Źródło: http://www.fly4free.pl/nowe-first-minute-od-lot-u-szansa-na-tansze-bilety/


Like it? Share with your friends!

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *