Nowe trasy: Larnaca i Neapol, tracimy Cork (Larnaca 168 zł, Neapol 88 zł)


wizzair_big-290x290Wizz Air na dzisiejszej konferencji prasowej w Gdańsku poinformował o otworzeniu 3 nowych tras z polski – w tym 2 z Katowic. Już od maja z pyrzowickiego lotniska polecimy do Larnaki oraz Neapolu. Natomiast od 18 maja zostaje zawieszona trasa Katowice – Cork.

Na Cypr polecimy od 168 zł w 2 strony, a do Neapolu od 88 zł (podane ceny dla członków Wizz Discount Clubu oraz płatności środkami z konta Wizz).

 

Na konferencji prasowej Daniel de Carvalho, dyrektor ds. komunikacji WizzAir twierdzi, że „Spadek imigracji pomiędzy Polską a Irlandią i wynikający z niego spadek zapotrzebowania na loty do Cork umożliwił nam zwiększenie częstotliwości na trasach, które bardziej odpowiadają obecnemu popytowi”

Linie Wizz Air podkreślają, że ważny jest dla nich rozwój tras turystycznych z Polski. Przewoźnik uruchomił już połączenia do Gruzji (Kutaisi), a teraz dodaje do nich Larnakę i Neapol. Nie wyklucza, że jeszcze w tym sezonie pojawią się także rejsy z Polski do Izraela i Egiptu. Po cichu liczymy, że i te kierunki zagoszczą w „Katowicach”.

 

 

 

Larnaca (loty raz w tygodniu w czwartki):
LCA_cena

Neapol (2 razy  w tygodniu: wtorki i soboty):neapol_cena


Like it? Share with your friends!

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *