Polskibus.com: Z Katowic do Berlina, Wrocławia, Opola i Zakopanego od 1 PLN

PolskiBus.com_01-290x290Nowe trasy krajowe i jedna międzynarodowa z Katowic – to plany, które do końca roku zamierza zrealizować PolskiBus.com. Pierwsze zmiany nastąpią późną jesienią.

 

Zarezerwuj bilet na PolskiBus.com >>

 

Z Wrocławia zostanie uruchomiona nowa trasa krajowa przez Katowice do Krakowa. Połączenia będą obsługiwane w relacjach dziennych oraz nocnych. Przez Wrocław będzie też przebiegać nowa trasa międzynarodowa. Połączy ona Zakopane z Berlinem przez Kraków, Katowice i Wrocław.

Zobacz także: Jak zarezerwować bilet w Polskim Busie >>

Dzięki temu górnośląska stolica zyska 3 nowe połączenia do Berlina, Wrocławia, Opola i Zakopanego.  Należy pamiętać, że z Katowic na pokładach autokarów Polskibus.com dojedziemy do Bratysławy, Częstochowy, Gdańska, Krakowa, Łodzi, Rzeszowa, Torunia, Warszawy oraz Wiednia.

nowa siatka

Rozkład jazdy na nowych połączeniach:

 

rozklad-jazdy-polskibus-p13rozklad-jazdy-polskibus-p14rozklad-jazdy-polskibus-p15

rozklad-jazdy-polskibus-p16

Bilety już w sprzedaży:

ktw-wro

8 odpowiedzi do artykułu “Polskibus.com: Z Katowic do Berlina, Wrocławia, Opola i Zakopanego od 1 PLN

  1. MarcinPatefon

    Można by rzecz..w końcu, w końcu, w końcu!!! Fajnie że tyle kursów na dobę do Wrocka i ten Berlin, rewelacja!! Mam nadzieję że uda się złapać jakieś bilety do Berlina w naprawdę promocyjnej cenie :)

  2. Kasia

    Ma stronie Polskiego Busa bilety i godziny zamieszczone powyżej się nie znajdują, szukając wyjazdu z Katowic 21 grudnia połączenia są inne.

Dodaj komentarz