Południe Portugalii (Faro) za 252 PLN


1 share

Algarve-290x290Na południe Portugalii do Faro podróżujemy tanimi liniami Wizz Air oraz Ryanair  lotem z przesiadką (na własną rękę).  Przesiadki są wygodne i mieszczą się w przeciągu jednego dnia (bez nocnych przerw podróży). Bilety w tytułowej cenie dostępne są na loty w terminie 19 – 26 kwietnia.

 

Sprawdź ceny noclegów w Portugalii >>

 

Podana przez nas cena za lot w dwie strony dla jednej osoby jest ostateczna, jeśli bilety kupujemy na stronie internetowej przewoźnika, odpowiednio wizzair.com i ryanair.com, a płatność jest dokonana przy pomocy karty debetowej w Ryanair oraz środkami z konta Wizz (brak haraczu) w Wizz Air. Podane ceny Wizz Aira są dostępne dla posiadaczy Wizz Air Discount Club.

Skorzystaj z pomocy naszych użytkowników przy rezerwacji biletów >>

Pamiętać trzeba, że przy trasach składanych na własną rękę w tanich liniach, konsekwencje nieudanej przesiadki spoczywają tylko na pasażerach. Dlatego staraliśmy się tak dobierać rejsy, by minimalizować ryzyko niepowodzeń. Decydując się na zakup, musicie jednak o ryzyku pamiętać.

Wizz Air: Sposób na tańsze bilety >>

Jeśli nie macie własnej karty, abonamentu w WDC możecie skorzystać z pomocy naszych forumowiczów, którzy kupią dla was bilet. Listę osób pomagających znajdziecie w dziale rezerwacje.

Przykładowa rezerwacja:

2345


Like it? Share with your friends!

1 share

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *