„Pomysł na” Portugalię: Porto oraz Faro za 264 PLN


DSC_0016Korzystając z lotów kombinowanych (z przesiadką) dwóch niskokosztowych linii lotniczych mamy możliwość zwiedzenia tych dwóch pięknych Portugalskich miast. Porto – miasto winem płynące,  posiadające wyjątkową atmosferę, piękną architekturę miasto, które można odkrywać w nieskończoność. Dodatkowym atutem jest ocean, gdzie można odpocząć od miejskiego zgiełku. W słonecznym Faro będziemy mogli poczuć prawdziwie wakacyjny klimat wśród majestatycznych plaż.  Pomiędzy miastami transport zapewni nam za jedynie 10€ linia Ryanair.  W tytułowej cenie podróżujemy w dniach 14 – 19 kwietnia.

Skorzystaj z pomocy przy zakupie biletów >>

 

Rezerwacji biletów dokonujemy na stronach przewoźników wizzair.com oraz ryanair.com.  Za bilety płacimy środkami z konta Wizz (brak haraczu) osoby nie posiadające środków na koncie Wizz mogą skorzystać z pomocy naszych użytkowników lub za bilety zapłacić przelewem (36 zł dodatkowej opłaty). Za bilety w linii Ryanair płacimy kartą debetową np. Visa Electron.

Pamiętajcie, że skorzystanie z pomocy przy zakupie biletów Wizz Air z członkostwa i Konta Wizz innej osoby wiąże się z zakupem dodatkowego biletu dla pomagającego.

Wizz Air: Sposób na tańsze bilety >>

Jeśli nie macie własnej karty, abonamentu w WDC możecie skorzystać z pomocy naszych forumowiczów, którzy kupią dla was bilet. Listę osób pomagających znajdziecie w dziale rezerwacje.

ktw-dtm1

 

dtm-opo

 

opo-fao

 

fao-lpl

lpl-ktw

 


Like it? Share with your friends!

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *