Pomysł na: Tani lot do Pizy z Katowic od 263 PLN

psaZ Katowickiego lotniska dzięki lotom kombinowanym mamy możliwość w dobrej cenie przelotu do Pizy. Poniżej przedstawiamy dwa terminy lotów z dogodnymi przesiadkami (bez nocnych postojów) na trasie Katowice – Paryż(Beauvais) – Piza – Frankfurt(Hahn) – Katowice. 

Podana przez nas cena dostępna jest dla posiadaczy członkostwa Wizz Discount Club (osoby bez wykupionego członkostwa za bilety zapłacą więcej. Mogą również skorzystać z pomocy osób posiadających członkostwo WDC, ale wiąże się to z zakupem dodatkowego biletu dla posiadacza członkostwa). Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie przewoźnika wizzair.com oraz ryanair.com.  Za bilety płacimy dowolną kartą płatniczą (debetową). Należy pamiętać że podróżujemy tylko z małym bagażem podręcznym o wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

Przykładowa rezerwacja lotów:

Katowice – Piza: Opcja 1 (przelot za ok. 263 PLN w terminie 26 – 29 listopada)

ktw-bva

 

bva-psa

psa-hhn

 

hhn-ktw

 

 

 

Katowice – Piza: Opcja 2 (przelot za ok. 276  PLN w terminie 30 lis topada – 06 grudnia)

bva

 

bva-psa

 

psa-hhn

 

hhn-ktw

 

4 odpowiedzi do artykułu “Pomysł na: Tani lot do Pizy z Katowic od 263 PLN

 1. Marek

  Tomaszu, proszę się nie obrażać, ale uważam, że rozwiązanie słabe ;) Z Katowic do Bergamo da się kupić za 68zł, a stamtąd do Pizy można dojechać za 200zł pociągami, czyli taka sama cena. Ale w opcji z pociągami można oprócz tego zwiedzić Mediolan, Pavię, Genuę i La Spezię, bo na przykład taką trasą jadą pociągi do Pizy. A można i więcej.

  1. Tomasz Świerczyński

   Jasne nie obrażam się, każdy może wyrazić swoje zdanie jeśli jest tego warte i ma sens (konstruktywna krytyka w cenie). Rozumiem, że można taki trip jak opisałeś zrobić i to nie tylko z Mediolanu czy Neapolu bo „ternitalia” ma mnóstwo ciekawych połączeń z Rzymu itd. Natomiast w tym przypadku chcemy „pokazać”, że z Katowic też się da dolecieć i otwiera to ludziom umysły na tworzenie własnych lotów kombinowanych” po drugie tutaj w cenie ok. 263 PLN mamy czas na spedzienie tylko czasu w Pizie a nie podróżowaniu po całych włoszech co zdecydowanie nas nie wyjdzie do 300 PLN :) ale twoje rozwiązanie również jest ciekawe i polecamy ludziom korzystanie z Włoskich kolei zwłaszcza w promocyjnych cenach za bilety. :)

  1. Tomasz Świerczyński

   Tak zgadza się :) Niemiec to może wiele nie zwiedzimy ale na upartego nieopodal lotniska we Francji leżące miasteczko Beauvais można zaliczyć. Osobiście tak zrobiłem wybierając się tam piechotą (ok. godzinka drogi z lotniska) :)

Dodaj komentarz