Portugalia (Porto) w październiku za 336 PLN

oporto-290x290Dzisiaj mamy dla Was propozycje lotów do Portugali. Z katowickiego lotniska Pyrzowice na zachodnie wybrzeże Portugalii dolecimy lotem kombinowanym (lot z przesiadką) liniami WizzAir oraz Ryanair. Obie przesiadki mieszczą się w przeciągu jednego dnia (bez nocnych postojów). Podróżujemy w terminie od 19 – 24 października. 

 

Skorzystaj z pomocy w zakupie biletów Ryanair oraz Wizzair >>

 

Podana przez nas cena dostępna jest dla posiadaczy członkostwa Wizz Discount Club (osoby bez wykupionego członkostwa za bilety zapłacą więcej. Mogą również skorzystać z pomocy osób posiadających członkostwo WDC, ale wiąże się to z zakupem dodatkowego biletu dla posiadacza członkostwa). Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie przewoźnika wizzair.com oraz ryanair.com.  Za bilety płacimy dowolną kartą płatniczą (debetową). Należy pamiętać że podróżujemy tylko z małym bagażem podręcznym o wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

Przykładowa rezerwacja:

1

234

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>