Rodos za 180 zł, z hotelem za 254 zł (6 dni)


RHO2-290x290Dzisiaj zostajemy w ciepłych klimatach i naszą kolejną propozycją jest grecka wyspa Rodos. Ponownie korzystamy z dwóch najtańszych linii lotniczych operujących na polskim niebie: Ryanair oraz Wizz Air. Za podróż zapłacimy już od 180 zł na 6 dni (+36 zł jeżeli zapłacimy przelewem w Wizz air). Przy locie Tam czeka nas nocka w Bergamo, natomiast przy powrocie mamy dość krótką i wygodną przesiadkę w Sztokholm Skavsta. Jeżeli ktoś ktoś nie dysponuje wystarczająco długim urlopem, można wyjazd skrócić do 16 kwietnia.

Najtańszy hotel udało nam się znaleźć na lowcostholidays za 30 GBP za pokój dla 2 os na 6 dni, co daje 12,25 zł za osobodobę.

 

Skorzystaj z pomocy przy zakupie biletów >>

 

Rezerwacji biletów dokonujemy na stronach przewoźników wizzair.com oraz ryanair.com.  Za bilety płacimy środkami z konta Wizz (brak haraczu) osoby nie posiadające środków na koncie Wizz mogą skorzystać z pomocy naszych użytkowników lub za bilety zapłacić przelewem (36 zł dodatkowej opłaty). Za bilety w linii Ryanair płacimy kartą debetową np. Visa Electron.

Pamiętajcie, że skorzystanie z pomocy przy zakupie biletów Wizz Air z członkostwa i Konta Wizz innej osoby wiąże się z zakupem dodatkowego biletu dla pomagającego.

Wizz Air: Sposób na tańsze bilety >>

Jeśli nie macie własnej karty, abonamentu w WDC możecie skorzystać z pomocy naszych forumowiczów, którzy kupią dla was bilet. Listę osób pomagających znajdziecie w dziale rezerwacje.

Przykładowa rezerwacja:

1256

 

Wcześniejszy powrót:

34

Rezerwacja hotelu na lowcostholidays – 30 GBP za pokój dla 2 os na 6 dni:
(przy użyciu kodu promocyjnego: MVC15MARCH)

lowcostholidays


Like it? Share with your friends!

2 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. Albo wziąść hotel na 7 dni i skorzystać z kodu VCLCHMARCH i po prostu się wcześniej wymeldować. Wtedy cena hotelu wyjdzie 27 funtów.