Ryanair: Zmiana terminów odprawy on-line

RyanairIrlandzki Ryanair zmienia terminy odprawy online dla swoich pasażerów. Od 8 kwietnia odprawa online będzie możliwa na 30 dni przed planowaną godziną odlotu, dla pasażerów, którzy korzystać będą z usługi wyboru miejsca.

Pasażerowie, którzy nie będą korzystać z usługi wyboru miejsca, mogą dokonać odprawy online na swój lot od 7 dni do 2 godzin przed planowaną godzina wylotu. System wybierze miejsce automatycznie.

Jeśli pasażerowi zdecydują się na wybór i zakup przydzielonego miejsca mają do wyboru dwie płatne opcje:

Miejsca Premium – Rzędy 1-5 ( szybkie wyjście) , rzędy 16 i 17 (dodatkowa przestrzeń na nogi ) i rzędy 32 i 33 (szybkie wyjście) . Dostępne od £ / € 10 (w tym pierwszenstwo wejścia na pokład )

Miejsca Zwykłe – rzędy 6-15 i 18-31 dostępne od £ / 5 € .Do tych miejsc można dokupić Pierwszeństwo wejścia na pokład za niewielką dodatkową opłatą w wysokości £ / € 2 .

fr

zródło: fly4free.pl

2 odpowiedzi do artykułu “Ryanair: Zmiana terminów odprawy on-line

  1. marcin

    Ktoś coś tutaj namieszał – ale nie wiem czy autor czy linie: kupując bilet i wykupując rezerwację miejsc mam info, że ZAWIERA pierwszeństwo wejścia na pokład. A tutaj piszcie, że TRZEBA JE DOKUPIĆ! To o co chodzi? Jak się wchodzi przy rezerwacji – ze wszystkimi i przeciska do swojego (zajętego już przez kogoś innego?) miejsca czy inaczej…???

  2. efewgg

    Po co komuś pierwszeństwo wejścia gdy ma przydzielone miejsce?
    I tak nie poleci zanim ostatni, bez wykupionego pierwszeństwa nie zajmie swojego miejsca.

Dodaj komentarz