Rzym od 10zł w dwie strony


57 shares

Kolejną dzisiajszą propozycją jest wypad do Rzymu w dniach 25 luty – 1 marca. Niestety tylko 1 szt w tej cenie, a za następne przyjdzie nam zapłacić 26zł co też nie jest ceną wygórowaną. Jest to cena dla członków Wizzair Discount Club, pozostałym przyjdzie zapłacić za bilet ok  84zł więcej.

Bilety na samoloty kupujemy na oficjalnej stronie przewoźnika Wizzair.com – przejdź do strony>>. Za bilety w linii Wizz Air płacimy kartą Citibank Wizz Air, zwalniającą z opłaty rezerwacyjnej. Jeżeli nie posiadacie owej karty, zachęcamy do skorzystania z pomocy  naszych użytkowników w dziale Rezerwacje.

Należy pamiętać że lecimy tylko z bagażem podręcznym o wymiarach 42x32x25cm, nie ma limitu wagowego !! (Ponadto oprócz bagażu podręcznego można wnosić zakupy zrobione na strefie wolnocłowej).

 

Szukasz tanich noclegów we Włoszech? Przeczytaj artykuł: http://silesiair.com.pl/airbnb-com-znizka-20e-przy-rezerwacjach-powyzej-50e/


Like it? Share with your friends!

57 shares

One Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. Mam do Was, Marcinie i Pawle jedno pytanko natury technicznej:
    Jeśli jako osoba "czysta" (bez karty Citibank Wizz Air i bez członkostwa w Wizzair Discount Club) widzę cenę 107zł za odcinek to mam rozumieć że "promocja" już się skończyła ?
    Albo inaczej – czy "cena regularna" podana u Was na screenach z lotami z Wizzair'u to jest ta cena która powinna się pojawić "czystej" osobie ?
     
    Będę wdzięczny za odpowiedź 🙂