Rzym w czerwcu w 24h od 88zł


8 shares

Kolejny dzień i kolejna nasza propozycja na Włochy w 24h. Tym razem prezentujemy wam przelot do Rzymu. Termin podróży to 17-18.06. Za bilety w dwie strony zapłacimy już 88zł, cena dostępna dla członków Xclubu, dla pozostałych osób cena wynosi 128zł. W przypadku tego połączenia, nasza propozycja na częściowe ominięcie Xclubu się nie sprawdzi. Jest całkiem spora dostępność biletów na lot w podanej cenie. Pamiętać należy, że za bilety płacimy kartą zwalniającą z opłat administracyjnych oraz że podróżujemy tylko z bagażem podręcznym. Jak dojechać z lotniska do stolicy Włoch, dowiedziecie się odwiedzając nasze forum. Ktoś powie, że 24h w Rzymie to mało, innemu zaś tyle wystarczy jak na pierwszy raz. Sam osobiście byłym na takim 24h wypadzie w Rzymie i udało nam się: zobaczyć Bazylikę, być na Aniele Pańskim, przeszliśmy od Watykany do schodów hiszpańskich, spędziliśmy trochę czasu pod fontanną Di Trevi, Koloseum, Parlamentem, Panteonem, zobaczyliśmy także ruiny przy Koloseum. Znaleźliśmy także czas na skosztowanie tradycyjnej włoskiej pizzy, oraz na zakup pamiątek, które w Rzymie są bardzo tanie. Z ręką na sercu mogę polecić taki wypad innym osobą.  


 

Za lot Katowice – Rzym Ciampino – Katowice zapłacimy:

Będą członkiem Wizzair Xclusive Club + płacąc kartą Wizzair PL: 88zł

Będą członkiem Wizzair Xclusive Club + płacąc przelewem: 124zł

Osoby nie będące członkiem Wizzair Xclusive Club + płacąc kartą Wizzair PL: 128zł

Osoby nie będące członkiem Wizzair Xclusive Club + płacąc przelewem: 164zł


 

Przy rezerwacji noclegów zachęcamy do skorzystania z takich portali jak:

hostelbookers – hostele

wimdu – kwatery prywatne – mieszkania/pokoje

booking – hotele

hotels4u – hotele z/bez wyżywienia

alpharooms – hotele z/bez wyżywienia


Like it? Share with your friends!

8 shares

6 Comments

  1. Ja byłem troszkę dłużej, jednak uważam że 24 godziny w zupełności wystarczy na zwiedzenie głownych atrakcji. Tylko trzeba się odpowiednio przygotować ( czyt. wyspać ). Leciałem tak samo porannym wizzem z Katowic, do tego dojazd z Bielska, na szczęście samochodem i tak o godzinie 20.30 padłem w hotelowym pokoju :))

  2. byłbym chętny na ten lot. Jest ktoś moze z kartą kto też by leciał i dołączył nas do rezerwacji??

    1. Z kartą czy z Xclubem? Spróbuj zapytać jeszcze na profilu na FB, czy ktoś by leciał.

  3. z kartą i członkostwem. niestety nie mam ani tego ani tego. mam 2 osoby chętne z Cieszyna dojazd autkiem moim

  4. No to kupujcie te bilety po 128zł. Przy płatności skorzystajcie z czyjeść pomocy, z działu pomoc. Osobiście mogę polecić Pawla_T

Comments are closed.