Rzym z Katowic na przedłużony weekend za 538 PLN (lot + nocleg ze śniadaniem)


rzym

Przedłużony weekend w stolicy Włoch w atrakcyjnej cenie. Przelot na przełomie maja i czerwca z Katowic do Rzymu i z powrotem oraz 3 noclegi ze śniadaniem, dostępne za 538 PLN za osobę.

Z Katowic wylatujemy w piątek, a do kraju wracamy w poniedziałek. Obiekty w którym się zatrzymamy, zlokalizowany jest w sąsiedztwie Watykanu.

Przelot na trasie Katowice – Rzym Fiumiciono – Katowice, zarezerwujecie na stronie linii lotniczej Wizzair (kup bilet >>). W najniższej cenie podróżują osoby, które wykupiły członkostwo Wizz Discount Club. Należy pamiętać, że podane przez nas ceny dotyczą podróży tylko z bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

Nocleg w Rzymie wyszukaliśmy dla Was, korzystając z naszej multiwyszkiwarki noclegów. Jeżeli nasza propozycja noclegu, nie spełnia waszych oczekiwań, klikając w ten link, wybierzecie i zarezerwujecie ten nocleg, który będzie Wam odpowiadać.

KATOWICE – RZYM FIUMICINO – KATOWICE ZA 228 PLN ZA OSOBĘ

KTWFCO

W terminie 29 maja – 1 czerwca proponujemy Wam nocleg w Bed & Breakfast Roma Vaticano ze śniadaniem w cenie za 619 PLN za dwie osoby. Obiekt oddalony jest zaledwie 20 minut drogi od Placu Św. Piotra w Watykanie. Opinie o obiekcie sprawdzisz w serwisie podróżniczym TripAdvisor

ZAREZERWUJ POBYT W BED & BREAKFAST ROMA VATICANO >>

hotelrzym


Like it? Share with your friends!

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *