Sardynia (Alghero) od 130 zł


15 shares

alghero_night-290x290Z początkiem nowego miesiąca mamy dla Was propozycję przelotów kombinowanych na Sardynię. Dzięki kombinacji dwóch low-cost’owych linii lotniczych Ryanair i Wizz Air, na tą włoską wyspę dostaniemy się już od 130 zł (+36 zł przy płatności przelewem w Wizz air). Przy locie Tam, mamy cały dzień na zwieszanie norweskiego miasteczka Sandefjord, a przy powrocie czas na zakupy w Dortmundzie. Podróżujemy w dniach 10 – 16 kwietnia.

Skorzystaj z pomocy przy zakupie biletów >>

 

Rezerwacji biletów dokonujemy na stronach przewoźników wizzair.com oraz ryanair.com.  Za bilety płacimy środkami z konta Wizz (brak haraczu) osoby nie posiadające środków na koncie Wizz mogą skorzystać z pomocy naszych użytkowników lub za bilety zapłacić przelewem (36 zł dodatkowej opłaty). Za bilety w linii Ryanair płacimy kartą debetową np. Visa Electron.

Pamiętajcie, że skorzystanie z pomocy przy zakupie biletów Wizz Air z członkostwa i Konta Wizz innej osoby wiąże się z zakupem dodatkowego biletu dla pomagającego.

Wizz Air: Sposób na tańsze bilety >>

Jeśli nie macie własnej karty, abonamentu w WDC możecie skorzystać z pomocy naszych forumowiczów, którzy kupią dla was bilet. Listę osób pomagających znajdziecie w dziale rezerwacje.

 

Katowice - OsloOslo - algheroAlghero - Dortmund

Dortmund - Katowice


Like it? Share with your friends!

15 shares

4 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *