Sardynia (Alghero) w czerwcu od 296 PLN


algheroDzięki dostępności tanich biletów w systemach rezerwacyjnych Wizz Air oraz Ryanair, mamy możliwość polecieć w dobrej cenie na Sardynię z Katowic. Przesiadki w obie strony mieszczą się w przeciągu jednego dnia (bez nocnych postojów). W tytułowej cenie podróżujemy w terminie 4 – 11 czerwca 2014 r.

 

Zobacz jak rezerwować tanie noclegi z serwisem Airbnb.com – przyjdź do strony >>

 

W celu zakupu najtańszych biletów w linii Wizz Air niezbędne jest posiadanie konta Wizz Discount Club, bilety w linii Ryanair bilety w podanych niżej cenach dostępne są dla wszystkich podróżnych. Rezerwacji dokonujemy na stronach przewoźników odpowiednio WizzAir.com oraz Ryanair.com płatności dokonujemy dowolną kartą płatniczą (debetową lub kredytową). Należy pamiętać że każdy bilet kupujemy oddzielnie oraz  podróżujemy tylko z małym bagażem podręcznym o wymiarach 42x32x25 cm.

Pamiętać trzeba, że przy trasach składanych na własną rękę w tanich liniach, konsekwencje nieudanej przesiadki spoczywają tylko na pasażerach. Dlatego staraliśmy się tak dobierać rejsy, by minimalizować ryzyko niepowodzeń. Decydując się na zakup, musicie jednak o ryzyku pamiętać.

 

Przykładowa rezerwacja:

123


Like it? Share with your friends!

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *