Sardynia (Alghero) w październiku za 250 PLN


alghero_mini-290x290Korzystając z aktualnych promocji w Wizz Air oraz Ryanair, mamy okazję polecieć w październiku w atrakcyjnej cenie na Sardynię. Za podróż w dwie strony w terminie 9 – 15 października zapłacimy 250 PLN. Przy locie „tam”, mamy cały dzień na zwiedzanie pobliskiego miasteczka Sandefjord, natomiast przy powrocie wystarczająco dużo czasu na zwiedzenie Dortmundu i zakupy w Primarku.

Sprawdź ceny noclegów na Sardynii  >>

W celu zakupu najtańszych biletów w linii Wizz Air niezbędne jest posiadanie konta Wizz Discount Club, bilety w linii Ryanair bilety w podanych niżej cenach dostępne są dla wszystkich podróżnych. Rezerwacji dokonujemy na stronach przewoźników odpowiednio WizzAir.com oraz Ryanair.com płatności dokonujemy dowolną kartą płatniczą (debetową lub kredytową). Należy pamiętać że każdy bilet kupuje oddzielnie oraz  podróżujemy tylko z małym bagażem podręcznym o wymiarach 42x32x25 cm.

Pamiętać trzeba, że przy trasach składanych na własną rękę w tanich liniach, konsekwencje nieudanej przesiadki spoczywają tylko na pasażerach. Dlatego staraliśmy się tak dobierać rejsy, by minimalizować ryzyko niepowodzeń. Decydując się na zakup, musicie jednak o ryzyku pamiętać.

 


Przykładowa rezerwacja:

1234


Like it? Share with your friends!

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *