Sardynia w styczniu za 181zł


8 shares

I kolejny wrzut wieczorową porą. Tym razem Sardynia (Alghero) w styczniu w przyzwoitej cenie – wypad okołoweekendowy. Tytułowa cena dotyczy członków Wizzair Discount Clubu oraz podróży w dniach 18.01 – 22.01. Osoby nie posiadające członkostwa zapłacą ok 90zł więcej. Niestety trzeba lecieć z małym bagażem podręcznym (lub dopłacić 90zł za duży).

Bilety na samoloty kupujemy na oficjalnych stronach przewoźników Wizzair.com – przejdź do strony>> oraz Ryanair.com – przejdź do strony >>. Za bilety w linii Wizz Air płacimy kartą Citibank Wizz Air, zwalniającą z opłaty rezerwacyjnej. W Ryanair za bilety płacimy kartą Ryanair Cash Passportprzy płatnosci inną kartą doliczana jest dodatkowa opłata 6€/odcinek.

Jeżeli nie posiadacie owych kart, zapraszamy do działu Rezerwacje, gdzie uzyskacie pomoc w zakupie biletów.

Należy pamiętać że w liniach którymi lecimy są różne wymiary bagaży podręcznych:

  • Ryanair – bagaż podręczny o wymiarach 55x40x20cm i maksymalnej wadze 10kg
  • Wizzair – bagaż podręczny o wymiarach 42x32x25cm, nie ma limitu wagowego !! (Ponadto oprócz bagażu podręcznego można wnosić zakupy zrobione na strefie wolnocłowej).

Szukasz tanich noclegów na Sardynii ? Przeczytaj artykuł: http://silesiair.com.pl/airbnb-com-znizka-20e-przy-rezerwacjach-powyzej-50e/

 


Like it? Share with your friends!

8 shares

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *