Sardynia za 762 zł (przelot + hotel)


algheroPo świetnej dzisiejszej ofercie na spędzenie 2-tygodniowego wypoczynku na Krecie znaleźliśmy kolejną atrakcyjną ofertę na przelot i zakwaterowanie na Sardynii. Dzięki kombinacji dwóch niskokosztowych linii lotniczych Ryanair i Wizz Air, na Włoską wyspę dostaniemy się już za 232 zł (+36 zł przy płatności przelewem w Wizz air). Przypominamy, że cena za hotel dotyczy 2-óch osób. W drodze powrotnej mamy możliwość zwiedzenia Giorony.

Skorzystaj z pomocy przy zakupie biletów >>

 

Rezerwacji biletów dokonujemy na stronach przewoźników wizzair.com oraz ryanair.com.  Za bilety płacimy środkami z konta Wizz (brak haraczu) osoby nie posiadające środków na koncie Wizz mogą skorzystać z pomocy naszych użytkowników lub za bilety zapłacić przelewem (36 zł dodatkowej opłaty). Za bilety w linii Ryanair płacimy kartą debetową np. Visa Electron. Należy pamiętać że podróżujemy tylko z małym bagażem podręcznym ( 42x32x25cm ).

Pamiętajcie, że skorzystanie z pomocy przy zakupie biletów Wizz Air z członkostwa i Konta Wizz innej osoby wiąże się z zakupem dodatkowego biletu dla pomagającego.

 

Wizz Air: Sposób na tańsze bilety >>

Jeśli nie macie własnej karty, abonamentu w WDC możecie skorzystać z pomocy naszych forumowiczów, którzy kupią dla was bilet. Listę osób pomagających znajdziecie w dziale rezerwacje.

ktwcia

ciaalg

alggro

groktw

 Przykładowa rezerwacja noclegu bez wyżywienia, cena za 5 noclegów za 2 osoby (ok. 530 zł/os/ w zależności od kursu walut):

hotel


Like it? Share with your friends!

One Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. Mając możliwość lotu z Girony 8-go kwietnia, korzystając z tej kombinacji spędziłbym jeszcze 2 nocki na Costa Brava 😀