Sobota w Skandynawii za 125zł (przelot + pociąg + prom)


1 share

W celu spędzenia prawie całego dzień w Skandynawii musimy wybrać różne lotniska wylotu i powrotu. Podróż zaczynamy z katowickiego lotniska, a wracamy na wrocławskie lotnisko. Obydwa loty wykonujemy liniom Wizzair.  Członkowie programu Wizzair Xclusive Club za bilety zapłacą 9,5zł, osoby nieposiadające członkostwa za bilet muszą zapłacić 27zł. Termin podróży to 27 października, bilety kupujemy na oficjalnej stronie przewoźnika Wizzair.com – przejdź do strony >>, a za bilety płacimy kartą Citibank Wizzair PL , zwalniającą z opłaty rezerwacyjnej. 

 

Pomoc w zakupie biletów w linii Wizzair >>

 

 

Z lotniska Sandefjord Torp, na stację kolejową Torp Sandefjord Lufthavn, zawiezie nas darmowy shuttle bus. Z dworca do miasteczka Sandefjord jest około 5km. Tą drogę możemy pokonać na trzy sposoby: spacerem, stopem lub podróżując koleją. Cena za bilet to 39NOK, za przejazd w jedną stronę. Czas przejazdu to 5min. Za 6€ możemy popłynąć promem w dwie strony z Sandefjord do szwedzkiej miejscowości Stromstad i z powrotem. Bilety na prom kupujemy na oficjalnej stronie przewoźnika Colorline.com – przejdź do strony >>. W samym Stromstad będziemy mieli tylko godzinkę na zwiedzenie tej nadmorskiej miejscowości. Tylko od nas zależy czy wybierzemy się w rejs promem do Stromsatad, czy zostaniemy na cały dzień w Sandefjord.  W tytułową kwotę jest także wliczony przejazd pociągiem na trasie Wrocław – Katowice. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Like it? Share with your friends!

1 share

7 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 1. kto mi pomoże zarezerwowac bilety na prom?
  bo jak próbuje to na siłe mi auto dopisuje, i nie umiem wybrać 0 Aut.
  Ktoś wie jak to zmienić?

 2. Na pierwszej stronie wybieramy 0 aut i przechodzimy dalej, wybieramy prom, godziny i przy wyborze miejsc wybieramy opcję:

  No allocated seat

  Przeszedłem całą rezerwację od początku do końca,nie dolicza żadnego auta. Cena końcowa to 6€ 

 3. faktycznie….
  wyskakiwał mi jakiś błąd i myślałem że NEXT nie pójdzie kliknąc, a jednak można było.
  Dzięki

 4. "Z lotniska Sandefjord Torp, na stację kolejową Torp Sandefjord Lufthavn, zawiezie nas darmowy shuttle bus"
   
  darmowo jest dla wszystkich czy dla posiadajacych wcześniej bilet kolejowy?