Styczniowy shopping w Dortmundzie od 10 zł


dortmund

Na jednodniowe wypady do Dortmundu kusi cenami WizzAir. W tytułowej cenie podróżujemy w styczniu. Warto zaznaczyć, że bilety w tej cenie dostępne są tylko dla osób z wykupionym członkostwem w programie WizzAir Discount Club. Osoby niebędące członkami programu WDC, za bilety będą musiały zapłacić 94 zł i więcej – zależnie od wybranych dat.

 

Pomoc w zakupie biletów kartą Citibank Wizzair PL >>

 

Bilety kupujemy na stronie przewoźnika wizzair.com,  za bilety płacimy kartą Citibank Wizzair PL. Należy pamiętać że lecimy tylko z bagażem podręcznym o wymiarach 42x32x25cmnie ma limitu wagowego.

Jeżeli nie posiadacie własnej karty(Citibank Wizzair PL) lub abonamentu w WDC możecie skorzystać z pomocy naszych użytkowników, którzy kupią dla was bilet. Listę osób pomagających znajdziecie pod tym linkiem.

Przykładowa rezerwacja:

KTWDTM

 

Inne dostępne terminy w promocyjnej cenie:

18 oraz 23 stycznia 2013r.

 

Aktualizacja 15 XII 2012 godz. 15:15

W systemie ponownie znajdziemy bilety po 10zł w dniach: 10, 13, 18 stycznia.
dtm1


Like it? Share with your friends!

9 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    1. Można też wygodniej. Autobus 440 z lotniska do stacji Aplerbeck, tam przesiadka na Ubahn U47 i jedziemy do centrum. Bilet 2,40 € na całą trasę kupujemy w autobusie.

  1. a czy dla osób, które nie posiadają członkostwa w wizzair, istnieje nadal możliwość, że osoba, która posiada taką kartę kupi 3 bilety, w tym jeden dla siebie, ale polecą tylko dwie osoby zainteresowane i cena będzie wtedy nie 10, ale 15 zł od osoby (zakładając, że dostępna jest odpowiednia ilość biletów w tej promocyjnej cenie)?