Święta Bożego Narodzenia i Sylwester w Paryżu za 88 PLN


2 shares

disneyland-paris-christmas_00019047Świetna oferta na spędzenie rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz hucznego powitania Nowego Roku w Paryżu! W systemie rezerwacyjnym wizzair pojawiły się tanie bilety na przelot do Francji w terminie 24 grudnia do 02 stycznia a koszt przelotu w dwie strony to jedyne jedynie 88 PLN.

Zarezerwuj bilet na wizzair.com >>

 

Podana przez nas cena dostępna jest dla posiadaczy członkostwa Wizz Discount Club (osoby bez wykupionego członkostwa za bilety zapłacą więcej. Mogą również skorzystać z pomocy osób posiadających członkostwo WDC, ale wiąże się to z zakupem dodatkowego biletu dla posiadacza członkostwa). Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie przewoźnika wizzair.com.  Za bilety płacimy dowolną kartą płatniczą (debetową lub kredytową). Należy pamiętać że podróżujemy tylko z małym bagażem podręcznym o wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

Do centrum Paryża z lotniska mamy możliwość dotarcia autobusami, które są zsychronizowane z przelotami i odlotami. Za przejazd w dwie strony będziemy musieli zapłacić 32€ (128zł).

 

Przykładowa rezerwacja lotu:

bva


Like it? Share with your friends!

2 shares

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *