Sycylia: Palermo (lub Catania) i Trapani za 254 PLN


6 shares

SYCYLIA-290x290Dobrą cenę na przelot z Polski na Sycylię otrzymamy podróżując tanimi liniami Wizz Air oraz Ryanair. Za podróż na trasie Katowice – Mediolan Bergamo – Palermo (lub Catania) / Trapani – Rzym Ciampino  – Katowice zapłacimy od 254 PLN. Przesiadki są wygodne i mieszczą się w przeciągu jednego dnia (bez nocnych przerw w podróży).

 

Sprawdź ceny noclegów na Sycylii >>

 

W celu zakupu najtańszych biletów w linii Wizz Air niezbędne jest posiadanie konta Wizz Discount Club, bilety w linii Ryanair bilety w podanych niżej cenach dostępne są dla wszystkich podróżnych. Rezerwacji dokonujemy na stronach przewoźników odpowiednio WizzAir.com oraz Ryanair.com płatności dokonujemy dowolną kartą płatniczą (debetową lub kredytową). Należy pamiętać że każdy bilet kupuje oddzielnie oraz  podróżujemy tylko z małym bagażem podręcznym o wymiarach 42x32x25 cm.

Pamiętać trzeba, że przy trasach składanych na własną rękę w tanich liniach, konsekwencje nieudanej przesiadki spoczywają tylko na pasażerach. Dlatego staraliśmy się tak dobierać rejsy, by minimalizować ryzyko niepowodzeń. Decydując się na zakup, musicie jednak o ryzyku pamiętać.

Przykładowa rezerwacja:

1234

 

Zamiast do Palermo możemy wybrać lot do Catanii w tej samej cenie:

5


Like it? Share with your friends!

6 shares

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *