Sylwester w Sztokholmie z noclegami i dojazdem już od 289zł !!


14 shares

Dzisiaj mamy dla was dość ciekawą propozycję na sylwestra w stolicy Szwecji 😉 Jest to cena dla członków Wizzair Discount Club, pozostałym przyjdzie zapłacić za bilet 88zł więcej. Za noclegi natomiast przyjdzie nam zapłacić jedynie 55zł dzięki kodowi zniżkowemu – 95zł zniżki na hotele w Skandynawii.

Bilety na samoloty kupujemy na oficjalnej stronie przewoźnika Wizzair.com – przejdź do strony>>. Za bilety w linii Wizz Air płacimy kartą Citibank Wizz Air, zwalniającą z opłaty rezerwacyjnej. Jeżeli nie posiadacie owej karty, zachęcamy do skorzystania z pomocy  naszych użytkowników w dziale Rezerwacje.

Należy pamiętać że lecimy tylko z bagażem podręcznym o wymiarach 42x32x25cm, nie ma limitu wagowego !! (Ponadto oprócz bagażu podręcznego można wnosić zakupy zrobione na strefie wolnocłowej).

Z lotniska Sztokholm Skavsta do centrum Sztokholmu najtaniej dojedziemy kombinacją: komunikacja miejska + pociąg. Niestety na podany przez nas termin nie ma już najtańszych biletów na pociag, więc pozostaje nam autobus z lotniska w cenie ok 118zł za przejazd w obie strony. Bilet jest ważny 3 miesiące od daty zakupy, nie jest imienny. Kupiony bilet drukujemy i później pokazujemy kierowcy, który czytnikiem kasuje nam bilet. Bilety można również kupić w automatach na lotnisku. Czas przejazdu 80min.

Bilet na autobus kupujemy na stronie www.flygbussarna.se – przejdź do strony >>.

Tak więc cały wyjazd wyjdzie nas:
116zł – samolot
118zł – autobus
55zł – noclegi
Razem = 289zł
 

 

Za 3 noclegi zapłacimy łącznie 114 SEK, co daje ok 55zł (każdy nocleg dla każdej osoby kupujemy oddzielnie):


Like it? Share with your friends!

14 shares

6 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *