Szalone ceny biletów Wizzair-a, za 10zł w dwie strony!


23 shares

W systemie rezerwacyjnym węgierskiego przewoźnika Wizz Air, w dalszym ciągu możemy znaleźć bilety w atrakcyjnej cenie. Za tytułowe 10zł z Katowic polecimy do: Dortmundu, Bergamo, Eindhoven, Stavanger, Malmo, Sztokholmu Skavsta oraz Oslo Sandefjord Torp. Bilety na powyższe kierunki znajdziemy w terminie od listopada do stycznia. Warto zaznaczyć, że bilety w tej cenie dostępne są tylko dla osób z wykupionym członkostwem w programie  Wizzair Xclusive Club
 
 
 
Bilety kupujemy na oficjalnej stronie przewoźnika Wizzair.com. Za bilety w płacimy kartą Citibank Wizzair PL, zwalniającą z opłaty rezerwacyjnej. Jeżeli nie posiadacie owej karty, zachęcamy do skorzystania z pomocy  naszych użytkowników. Należy pamiętać, że lecimy tylko z bagażem podręcznym o wymiarach 42x32x25cm,  nie ma limitu wagowego!! (Ponadto oprócz bagażu podręcznego można wnosić zakupy zrobione na strefie wolnocłowej).
 
 

 

 

'

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Like it? Share with your friends!

23 shares

5 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 1. Mam pytanie dotyczące Waszej pomocy. Powedzmy że zwrócę się do Was z prośba o zakup biletu za "10 złotych" bo nie mam ani karty City Wizz ani konta Wizz Discount, ale w regulaminie konta Wizz Discount jest napisane "Po zarezerwowaniu taryfy klubowej Członek zawsze musi być jednym z podróżujących pasażerów". Więc wychodzi na to że musicie w tej sytuacji kupić dwa bilety na ten lot – jeden dla mnie i jeden dla siebie. Mam rację czy jest jakiś sposób na obejście tego ? 

  1. Jeżeli ktoś z oferujących pomoc będzie chciał lecieć w tym samym terminie i na tej samej trasie to, tak masz rację.

   Jeżeli ktoś, kto oferuje pomoc nie ma ochoty lecieć, to niestety ty musisz zapłacić za 2 bilety (1 dla siebie, 1 dla osoby posiadającej WDC)

   1. Tak też myślałem, dzięki za odpowiedź i gratuluję pomysłu. Odkąd na gazeta.pl ukazał się artykuł o Waszej stronie codzinnie sprawdzam co ciekawego proponujecie bo sam często latam na trasie KTW-DTM Wizz'em. 
    Pozdrawiam