Sztokholm i Oslo z Katowic za 204zł


1 share

Na podsztokholmskie lotnisko Skavsta, z Katowic dolecimy wykorzystując połączenie lotnicze linii lotniczej Wizzair. W terminie 22-27.09 Za bilet na tej trasie będziemy musieli zapłacić 8zł. Bilety dostępne dla wszystkich użytkowników. Należy pamiętać, że bilety kupujemy na oficjalnej stronie przewoźnika Wizzair.com – przejdź do strony >>. Za bilety płacimy kartą Citibank Wizz Air, zwalniającą z opłaty rezerwacyjnej. Jeżeli nie posiadacie owej karty, zachęcamy do skorzystania z pomocy naszych użytkowników.

 

Z lotniska Skavsta do centrum Sztokholmu zajedziemy autobusami Flygbussarna.se – przejdź do strony >> . Bilet kupujemy na 23.09, Na jeden z nocnych autobusów. Następnie zakupujemy kolejowy na trasie Sztokholm – Oslo – Sztokholm. W tym celu wchodzimy na stronę Sj.se – przejdź do strony >>. Schodzimy na dół strony i wybieramy trasę Stockholm C – Oslo C oraz Round Trip. Wybieramy połączenia w promocyjnych cenach tj. 23.09 godzina 08: 25 oraz 25.09 Godzina 15: 49, naciskamy kontynuuj i przechodzimy do płatności. Na lotnisko wracamy kombinacją pociągu i miejskiego autobusu. W tym celu ponownie wchodzimy na stronę Sj.se – przejdź do strony >>. Wybieramy trasę Stockholm C – Nykoping C, 27.09 godzina 17: 00 i wybieramy najtańsze połączenie. Z dworca kolejowego Nykoping C na lotnisko Skavsta dojedziemy autobusem komunikacji miejskiej (przystanek po drugiej stronie ulicy) numer 515 lub 715.

EDIT

Jakby ktoś chciał dostać się z lotniska Oslo Sadefjord Torp do Oslo pociągiem, to najtańszy bilet na tej trasie kosztuje 199NOK w jedną stronę. Nsb.no – przejdź do strony >>

 

Autobus Flygbussarna

Pociąg na lini Stocholm – Oslo – Stockholm 

Pociąg na lini Stockholm – Nykoping


Like it? Share with your friends!

1 share

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *