Tanie loty do Bergamo za 48 PLN


11 shares

bergamoW systemie rezerwacyjnym węgierskich tanich linii Wizz Air pojawiło się sporo promocyjnych lotów z Katowic do włoskiego Bergamo. Tanie loty dostępne są od kwietnia do czerwca. W podanej przez nas cenie podróżują osoby z wykupionym członkostwem Wizz Air Discount Club. Osoby bez wykupionego członkostwa za bilety zapłacą więcej (cena zależy od terminu wylotu).

 

Zarezerwuj bilet na wizzair.com >>

 

Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie przewoźnika wizzair.com. Za bilety płacimy środkami z konta Wizz (brak haraczu) osoby nie posiadające środków na koncie Wizz mogą skorzystać z pomocy naszych użytkowników lub za bilety zapłacić przelewem (36 zł dodatkowej opłaty)

Pamiętajcie, że skorzystanie z pomocy przy zakupie biletów Wizz Air z członkostwa i Konta Wizz innej osoby wiąże się z zakupem dodatkowego biletu dla pomagającego.

Wizz Air: Sposób na tańsze bilety >>

Jeśli nie macie własnej karty, abonamentu w WDC możecie skorzystać z pomocy naszych forumowiczów, którzy kupią dla was bilet. Listę osób pomagających znajdziecie w dziale rezerwacje.

Warto dodać, że Bergamo może być świetną bazą wypadową, aby dostać się do takich miast jak  Mediolan, Turyn oraz Wenecja. Do Mediolanu najtaniej dostaniemy się korzystając z przewozów Orio Shuttle za bilet w dwie strony zapłacimy tylko 7 €, natomiast do Turynu oraz Wenecji dojedziemy pociągiem Trenitalia.

Tanie loty z Katowic do Bergamo za 48 PLN:

  • Wyloty: 16, 20 IV 9, 21, 25 V 25 VI
  • Powroty: 16, 23 IV 18, 21, 23, 25, 28, 30 V 1, 4, 6,  13, 20, 27 VI

Tanie loty do Wloch


Like it? Share with your friends!

11 shares

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *