Tanie loty do Gruzji. Kutaisi za 108 PLN


KUTAISIJuż za 108 zł w dwie strony mamy możliwość dolecieć do Gruzji (Kutaisi) oczywiście na pokładach węgierskiego przewoźnika Wizzair. W tytułowej cenie podróżujemy w terminie 11 – 15 czerwca. Rejon kaukazu to również świetna propozycja dla lubiących piesze górskie wędrówki. 

Zarezerwuj bilet na wizzair.com >>

 

Podana przez nas cena dostępna jest dla posiadaczy członkostwa Wizz Discount Club (osoby bez wykupionego członkostwa za bilety zapłacą więcej. Mogą również skorzystać z pomocy osób posiadających członkostwo WDC, ale wiąże się to z zakupem dodatkowego biletu dla posiadacza członkostwa). Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie przewoźnika wizzair.com.  Za bilety płacimy dowolną kartą płatniczą (debetową lub kredytową). Należy pamiętać że podróżujemy tylko z małym bagażem podręcznym o wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

Przykładowa rezerwacja:

tanie_loty_do_gruzji


Like it? Share with your friends!

8 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    1. Różnica czasowa miedzy krajami wynosi w tym przypadku 2 h „do przodu”. Przypominam również, że czas przylotu danego kraju jest zawsze czasem lokalnym. W tym przypadku przelot z Katowic do Gruzji 00:50 – 06:00 to czas przelotu + różnica czasowa… Tak samo to działa w drugą stronę oczywiście czas się odejmuje. FYI czas przelotu do Kutaisi to 3 h 10 m, powrót 3 h 15 m

      1. Lecę do Kutaisi w lipcu,na miejscu jestem o 11.00 – jak wygląda kwestia marszrutek do Tibilisi? Z góry dziękuję za informacje.

  1. Lecimy z dziewczyną w tych datach: 11/06-15/06.

    Chętnie znajdziemy dwie osoby do zrzutki na taksowke w gruzji z lotniska do kutaisi i z kutaisi/batumi na lotnisko. ze wzgledu na bardzo wczesny powrot moze byc problem z marszrutkami a im wiecej osob w taksowce tym taniej 🙂

    kontakt: piopry@o2.pl albo zostaw komentarz 🙂