Tanie loty do Hiszpanii. Malaga z Katowic za 264 PLN (styczeń)

malagaDobra cena za przeloty z Katowic na południe Hiszpanii. Za podróż liniami Wizz Air oraz Ryanair na trasie Katowice – Oslo(Torp) – Malaga – Dortmund – Katowice zapłacimy 264 PLN. Przesiadki są wygodne i mieszczą się w przeciągu jednego dnia (bez nocnych przerw w podróży). Podczas lotu „tam”   mamy wystarczająco dużo czasu aby zaliczyć tzw. „jednodniówkę” w pobliskim Sandefjordzie. 

W celu zakupu najtańszych biletów w linii Wizz Air niezbędne jest posiadanie konta Wizz Discount Club, bilety w linii Ryanair bilety w podanych niżej cenach dostępne są dla wszystkich podróżnych. Rezerwacji dokonujemy na stronach przewoźników odpowiednio WizzAir.com oraz Ryanair.com płatności dokonujemy dowolną kartą płatniczą (debetową lub kredytową). Należy pamiętać że każdy bilet kupuje oddzielnie oraz  podróżujemy tylko z małym bagażem podręcznym o wymiarach 42x32x25 cm.

Pamiętać trzeba, że przy trasach składanych na własną rękę w tanich liniach, konsekwencje nieudanej przesiadki spoczywają tylko na pasażerach. Dlatego staraliśmy się tak dobierać rejsy, by minimalizować ryzyko niepowodzeń. Decydując się na zakup, musicie jednak o ryzyku pamiętać.

Przykładowa rezerwacja:

ktw-trf

trf-agp

agp-cgn

cgn-ktw

Dodaj komentarz