Tanie loty do Maroka: Fez z Katowic od 371 PLN

fes-290x290Mamy dla Was propozycje przelotu kombinowanego do Maroka liniami Wizz Air oraz Ryanair. Za podróż na trasie Katowice – Paryż Beauvais –  Fez – Londyn Stansted – Katowice – zapłacimy tylko 371 złotych. Przesiadki są wygodne i mieszczą się w przeciągu jednego dnia (bez nocnych przerw w podróży).

 

Sprawdź ceny noclegów w Maroku >>

 

W celu zakupu najtańszych biletów w linii Wizz Air niezbędne jest posiadanie konta Wizz Discount Club, bilety w linii Ryanair bilety w podanych niżej cenach dostępne są dla wszystkich podróżnych. Rezerwacji dokonujemy na stronach przewoźników odpowiednio WizzAir.com oraz Ryanair.com płatności dokonujemy dowolną kartą płatniczą (debetową lub kredytową). Należy pamiętać że każdy bilet kupuje oddzielnie oraz  podróżujemy tylko z małym bagażem podręcznym o wymiarach 42x32x25 cm. Do całości należy jeszcze doliczyć koszt dojazdu z Tangeru do Fezu.

Pamiętać trzeba, że przy trasach składanych na własną rękę w tanich liniach, konsekwencje nieudanej przesiadki spoczywają tylko na pasażerach. Dlatego staraliśmy się tak dobierać rejsy, by minimalizować ryzyko niepowodzeń. Decydując się na zakup, musicie jednak o ryzyku pamiętać.

 

Przykładowa rezerwacja lotów:

 

1234

Dodaj komentarz