Tanie loty do Maroka. W czerwcu za 348 PLN


maroko-290x290Mamy dla Was propozycje przelotu kombinowanego do Maroka liniami Wizz Air oraz Ryanair. Za podróż na trasie Katowice – Paryż Beauvais – Tangier / Fez – Mediolan Bergamo – Katowice – zapłacimy tylko 348 złotych. Przesiadki są wygodne i mieszczą się w przeciągu jednego dnia (bez nocnych przerw w podróży). W tytułowej cenie podróżujemy czerwcu.

 

Sprawdź ceny noclegów w Maroku >>

 

Podana przez nas cena za lot w dwie strony dla jednej osoby jest ostateczna, jeśli bilety kupujemy na stronie internetowej przewoźnika, odpowiednio wizzair.com oraz ryanair.com, a płatność jest dokonana przy pomocy karty debetowej. Podane ceny Wizz Air’a są dostępne dla posiadaczy Wizz Discount Club. Do całości należy jeszcze doliczyć koszt dojazdu z Tangeru do Marrakeszu.
Pomoc przy rezerwacji biletów znajdziecie w dziale rezerwacje.

Pamiętać trzeba, że przy trasach składanych na własną rękę w tanich liniach, konsekwencje nieudanej przesiadki spoczywają tylko na pasażerach. Dlatego staraliśmy się tak dobierać rejsy, by minimalizować ryzyko niepowodzeń. Decydując się na zakup, musicie jednak o ryzyku pamiętać.

Przy podróży na trasie Tangier – Fez zalecamy skorzystać z kolei marokańskich ONCF – Przejdź do strony >>.

 

12

3

4


Like it? Share with your friends!

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *