Tanie loty do Maroka z Katowic za 338 PLN


Tanie loty do MarrakechuKorzystając z biletów w systemach rezerwacyjnych Ryanaira i Wizz Aira poskładaliśmy dla Was podróże do Maroka (loty z przesiadką na własną rękę) w bardzo dobrej cenie. Za podróż z Katowic zapłacimy 338 PLN. Przesiadki są wygodne i mieszczą się w przeciągu jednego dnia (bez nocnych przerw w podróży).

 

Sprawdź ceny noclegów w Maroku >>

 

Proponowana trasa: Katowice – Paryż Beauvais – Tangier … Marrakesz – Mediolan Bergamo – Katowice. W promocyjnej cenie podróżujemy czerwcu.

Podana przez nas cena za lot w dwie strony dla jednej osoby jest ostateczna, jeśli bilety kupujemy na stronie internetowej przewoźnika, odpowiednio wizzair.com i ryanair.com, a płatność jest dokonana przy pomocy karty debetowej w Ryanair oraz środkami z konta Wizz (brak haraczu) w Wizz Air. Podane ceny Wizz Aira są dostępne dla posiadaczy Wizz Air Discount Club.

Pamiętać trzeba, że przy trasach składanych na własną rękę w tanich liniach, konsekwencje nieudanej przesiadki spoczywają tylko na pasażerach. Dlatego staraliśmy się tak dobierać rejsy, by minimalizować ryzyko niepowodzeń. Decydując się na zakup, musicie jednak o ryzyku pamiętać.

Przy podróży na trasie Tangier – Marrakesz zalecamy skorzystać z kolei marokański ONCF.

Przykładowa rezerwacja na trasie: Katowice – Paryż Beauvais – Tangier … Marrakesz – Mediolan Bergamo – Katowice 6 – 13 VI za 338 PLN:

KTWBVA
BVATangier
RAKBGY
BGYKTW


Like it? Share with your friends!

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *