Tanie loty do Paryża (Beauvais) z Katowic za 68 PLN.


bvaW systemie rezerwacyjnym linii Wizzair wyszukaliśmy dobre ceny na przelot do Francji.  Za bezpośredni lot na trasie Katowice – Paryż/Beauvais – Katowice zapłacimy 68 PLN w dwie strony. Poniżej znajdziecie listę terminów lotów w promocyjnych cenach z której będziecie mogli wybrać dogodny termin lotu dla siebie. 

Zarezerwuj bilet na wizzair.com >>

 

Podana przez nas cena dostępna jest dla posiadaczy członkostwa Wizzair Discount Club (osoby bez wykupionego członkostwa za bilety zapłacą więcej. Mogą również skorzystać z pomocy osób posiadających członkostwo WDC, ale wiąże się to z zakupem dodatkowego biletu dla posiadacza członkostwa). Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie przewoźnika wizzair.com.  Za bilety płacimy dowolną kartą płatniczą (debetową lub kredytową). Należy pamiętać że podróżujemy tylko z małym bagażem podręcznym o wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

Do centrum Paryża z lotniska zawiozą nas autobusy, które są zsychronizowane z przelotami i odlotami. Za przejazd w dwie strony będziemy musieli zapłacić 32€ (128zł).

Lista terminów:

Katowice – Paryż(Beauvais) za 34 PLN w jedną stronę:
Wyloty: 14, 18, 21, 25, 28 stycznia; 01, 04, 08, 11, 15 luty;
Powroty: 14, 18, 21, 25 stycznia; 01, 04, 08, 11 luty;

 

Przykładowa rezerwacja: 

bva2


Like it? Share with your friends!

3 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. Ceny są aktualne! Drogi użytkowniku „K”, proszę o uważne czytanie treści postu „Podana przez nas cena dostępna jest dla posiadaczy członkostwa Wizzair Discount Club (osoby bez wykupionego członkostwa za bilety zapłacą więcej.”

    Uważam, że jeżeli nie posiada się zdolności czytania ze zrozumieniem (a chyba tak tutaj jest) to może lepiej nie wybierać się poza obszar swojego miasta (będzie bezpieczniej dla wszystkich).