Tanie loty do Portugalii (Porto) za 206 zł


tanie-loty-do-portoKolejna propozycja w ten przedświąteczny, śnieżny wieczór to drugie co do wielkości miasto w Portugalii – PortoZ katowickiego lotniska Pyrzowice na zachodnie wybrzeże Portugalii dolecimy lotem kombinowanym (lot z przesiadką) liniami WizzAir oraz Ryanair. Obie przesiadki mieszczą się w przeciągu jednego dnia (bez nocnych postojów). Podróżujemy w terminie od 30 stycznia do 04 lutego. 

 

Skorzystaj z pomocy w zakupie biletów Ryanair oraz Wizzair >>

 

Podana przez nas cena za lot w dwie strony dla jednej osoby jest ostateczna. Bilety kupujemy na stronie internetowej przewoźnika, odpowiednio ryanair.com i wizzair.com, a płatność jest dokonana przy pomocy karty debetowej (np. karta Visa Electron) oraz karty Citibank Wizzair PL.(Wizz Air). W przypadku WizzAir konieczne jest posiadanie członkostwa w Wizzair Discount Club, a podróż odbywa się tylko z bagażem* podręcznym do 10 kg.

Jeżeli nie posiadacie własnej karty(Citibank Wizzair PL) lub abonamentu w WDC możecie skorzystać z pomocy naszych użytkowników, którzy kupią dla was bilet. Listę osób pomagających znajdziecie pod tym linkiem.

*bagaż podręczny w WizzAir o wymiarach 42x32x25cm 

*bagaż podręczny w Ryanair o wymiarach 55x40x20cm

KTWBVA

BVAOPO

OPOEIN

EINKTW

 


Like it? Share with your friends!

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *