Tanie loty do Rumunii: Targu Mures za 156 PLN


targu-290x290Korzystając z przystępnych cen na przeloty w liniach lotniczych Wizz Air mamy możliwość owym przewoźnikiem dolecieć do rumuńskiego miasta Targu Mures (Transylwania). Podróż odbywamy z dogodnymi czasowo przesiadkami w Dortmundzie.

Zarezerwuj bilet na wizzair.com >>

Podana przez nas cena dostępna jest dla posiadaczy członkostwa Wizz Discount Club (osoby bez wykupionego członkostwa za bilety zapłacą więcej. Mogą również skorzystać z pomocy osób posiadających członkostwo WDC, ale wiąże się to z zakupem dodatkowego biletu dla posiadacza członkostwa). Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie przewoźnika wizzair.com.  Za bilety płacimy dowolną kartą płatniczą (debetową lub kredytową). Należy pamiętać że podróżujemy tylko z małym bagażem podręcznym o wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

Odbierz 20€ na swój pierwszy nocleg w AirBnB.com >>

Pamiętać trzeba, że przy trasach składanych na własną rękę w tanich liniach, konsekwencje nieudanej przesiadki spoczywają tylko na pasażerach. Dlatego staraliśmy się tak dobierać rejsy, by minimalizować ryzyko niepowodzeń. Decydując się na zakup, musicie jednak o ryzyku pamiętać.

Przykładowa rezerwacja:

123


Like it? Share with your friends!

One Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. Samo Targu Mures nic ciekawego, można wpaść tylko zeby zerknąć. Ciekawe czy wybudowali już chodnik do lotniska czy nadal błotko.
    Warto poskładać lot w taki sposób, żeby polecieć do Bukaresztu a wrócić z Targu po drodze zaliczając wspaniały Brasov z zamkiem Draculi.