Tanie loty do Wilna za 76 PLN


14 shares

WilnoWęgierska niskokosztowa linia lotnicza Wizz Air oferuje bardzo dobrą cenę za lot z przesiadką (na własną rękę) z Katowic do Wilna.  Za lot w terminie 31 maja – 3 czerwca zapłacimy 76 złotych. Przesiadki są bardzo wygodne i mieszczą się w przeciągu jednego dnia. W obie strony przesiadkę mamy na norweskim lotnisku Sandefjord Torp*

 

Znajdź tani nocleg na Litwie >>

 

Podana przez nas cena dostępna jest dla płatności z Konta Wizz oraz posiadaczy członkostwa Wizz Discount Club (osoby bez wykupionego członkostwa za bilety zapłacą więcej. Mogą również skorzystać z pomocy osób posiadających członkostwo WDC, ale wiąże się to z zakupem dodatkowego biletu dla posiadacza członkostwa). Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie przewoźnika wizzair.com. Należy pamiętać że podróżujemy tylko z małym bagażem podręcznym o wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

Pamiętać trzeba, że przy trasach składanych na własną rękę w tanich liniach, konsekwencje nieudanej przesiadki spoczywają tylko na pasażerach. Dlatego staraliśmy się tak dobierać rejsy, by minimalizować ryzyko niepowodzeń. Decydując się na zakup, musicie jednak o ryzyku pamiętać.

Sandefjord Torp* – na lotnisku znajduje się strefa tranzytowa, co oznacza że po przylocie nie musimy przechodzić ponownie przez security check. Od razu znajdujemy się w strefie wolnocłowej i możemy ustawiać się w kolejce do nowego lotu.

Przykładowa rezerwacja:

Tanie loty do Norwegii

Tanie loty do Wilna


Like it? Share with your friends!

14 shares

One Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *