Tanie loty do Włoch: Rzym i Pescara w jednej podróży za 202 PLN (styczeń)


1 share

wlochy W terminie 14 – 22 stycznia mamy możliwość się dzięki lotom kombinowanym liniami Wizz Air oraz Ryanair odwiedzenia dwóch Włoskich miast – Pescary oraz Rzymu. Pescara pierwszy raz gości na łamach naszego portalu.  Przesiadki w obie strony mieszczą się w przeciągu jednego dnia (bez nocnych postojów). 

Sprawdź ceny noclegów na we Włoszech >>

W celu zakupu najtańszych biletów w linii Wizz Air niezbędne jest posiadanie konta Wizz Discount Club, bilety w linii Ryanair bilety w podanych niżej cenach dostępne są dla wszystkich podróżnych. Rezerwacji dokonujemy na stronach przewoźników odpowiednio WizzAir.com oraz Ryanair.com płatności dokonujemy dowolną kartą płatniczą (debetową lub kredytową). Należy pamiętać że każdy bilet kupuje oddzielnie oraz  podróżujemy tylko z małym bagażem podręcznym o wymiarach 42x32x25 cm.

Pamiętać trzeba, że przy trasach składanych na własną rękę w tanich liniach, konsekwencje nieudanej przesiadki spoczywają tylko na pasażerach. Dlatego staraliśmy się tak dobierać rejsy, by minimalizować ryzyko niepowodzeń. Decydując się na zakup, musicie jednak o ryzyku pamiętać.

Przykładowa rezerwacja:

Katowice – Paryż (Beauvais) za 34 PLN

ktw-bva

 

 

Paryż (Beauvais) – Pescara za 16.99 € (ok. 71 PLN) 

bva+PSR

Pescara – Rzym za 15 € (ok. 63 PLN)

PSR+CIA

Kup bilet na autobus na arpaonline.it>>> Kliknij

Rzym – Katowice za 34 PLN 

cia-KTW


Like it? Share with your friends!

1 share

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *