Tanie loty na Cypr: Larnaca we wrześniu od 148 PLN

lcaJeśli ktoś z was planuje urlop dopiero we wrześniu to świetna okazja na wcześniejsze jego zaplanowanie. Dzięki liniom lotniczym Wizzair dolecimy do Larnaki, jednego z nadmorskich kurortów położonych na Cyprze . Za lot na trasie Katowice – Larnaca – Katowice zapłacimy 188 PLN a termin podróży został przewidziany na 19 – 26 września.  Dodatkowo w terminie 12 – 26 września mamy możliwość polecieć jeszcze taniej bo już za 148 PLN.

 

Zarezerwuj bilet na wizzair.com >>

 

Podana przez nas cena dostępna jest dla posiadaczy członkostwa Wizz Discount Club (osoby bez wykupionego członkostwa za bilety zapłacą więcej. Mogą również skorzystać z pomocy osób posiadających członkostwo WDC, ale wiąże się to z zakupem dodatkowego biletu dla posiadacza członkostwa). Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie przewoźnika wizzair.com.  Za bilety płacimy dowolną kartą płatniczą (debetową lub kredytową). Należy pamiętać że podróżujemy tylko z małym bagażem podręcznym o wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

 

Przykładowa rezerwacja:

ktw-lca

 

2013-06-15_205035

Odpowiedź do artykułu “Tanie loty na Cypr: Larnaca we wrześniu od 148 PLN

  1. Kamil

    A ja dalej szukam jakiegoś fajnego hotelu na Cyprze. Rejon Larnaca Ayia Napa. Poleci ktoś coś? Chciałem coś z promocji wyhaczyć ale nic nie ma ciekawego.

Dodaj komentarz