Tanie loty na Cypr (Larnaca) za 168 PLN


3 shares

cyprusW systemie rezerwacyjnym węgierskiego Wizz Air’a znaleźliśmy dla Was dobre ceny na loty do słonecznego Cypru. Za przelot w obie strony zapłacicie od 168 zł. Podróż w przedmiotowej cenie możliwa jest w dwóch terminach w czerwcu. Na każdy lot dostępnych jest po 6 biletów.

 

Zarezerwuj bilet na wakacje na Cyprze >>

 

Podana przez nas cena dostępna jest dla posiadaczy członkostwa Wizz Discount Club (osoby bez wykupionego członkostwa za bilety zapłacą więcej, a cena zależy od terminu oraz miejsca wylotu. Mogą również skorzystać z pomocy osób posiadających członkostwo WDC, ale wiąże się to z zakupem dodatkowego biletu dla posiadacza członkostwa). Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie przewoźnika wizzair.com.

 

Pamiętajcie, że skorzystanie z pomocy przy zakupie biletów Wizz Air z członkostwa i Konta Wizz innej osoby wiąże się z zakupem dodatkowego biletu dla pomagającego.

Wizz Air: Sposób na tańsze bilety >>

Jeśli nie macie własnej karty, abonamentu w WDC możecie skorzystać z pomocy naszych forumowiczów, którzy kupią dla was bilet. Listę osób pomagających znajdziecie w dziale rezerwacje.

Przykładowe rezerwacje:

Tanie loty z Katowic

Tanie loty na Cypr


Like it? Share with your friends!

3 shares

One Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *