Tanie loty na fiordy: Bergen na jesień za 68 PLN


6 shares

Bergen1Dzięki węgierskim tanim liniom lotniczym Wizz Air, mamy norweskie fiordy na wyciągnięcie ręki. Do malowniczego Bergen dostaniemy się już za 68 złotych w dwie strony. W tytułowej cenie podróżujemy we wrześniu oraz październiku. Poniżej znajdziecie listę dostępnych terminów lotów.

Zarezerwuj bilet na wizzair.com >>

Podana przez nas cena dostępna jest dla posiadaczy członkostwa Wizz Discount Club (osoby bez wykupionego członkostwa za bilety zapłacą więcej. Mogą również skorzystać z pomocy osób posiadających członkostwo WDC, ale wiąże się to z zakupem dodatkowego biletu dla posiadacza członkostwa). Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie przewoźnika wizzair.com.  Za bilety płacimy dowolną kartą płatniczą (debetową lub kredytową). Należy pamiętać że podróżujemy tylko z małym bagażem podręcznym o wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

 

Terminy lotów do Bergen (34 pln w jedną stronę):

Wyloty: 28 VIII; 4, 11, 15, 18, 22, 25, 29 IX; 6, 9, 13, 23, 27, 30 X;

Powroty: 1, 8, 11, 15, 29 IX; 2, 13, 16, 20, 23 X

 

Przykładowa rezerwacja:

ktw-bgo


Like it? Share with your friends!

6 shares

5 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    1. My wylatywaliśmy w sobotę rano z Modlina, a wracaliśmy w niedzielę popołudniu do Katowic.
     W tym czasie weszliśmy na półkę skalną „Preikestolen” zwiedziliśmy Stavanger i zaliczyliśmy kąpiel w morzu zaraz za lotniskiem.

 1. Dzięki Paweł.

  Czy jest to do ogarnięcia w 2 dni? Czyli lot w czwartek wieczorem z Katowic. Piątek na miejscu i w sobotę wieczorem powrót do Katowic