Tanie loty na południe Włoch: Neapol od 128 PLN(czerwiec)


8 shares

ikona_neapolJuż po raz trzeci w tym miesiącu pojawia się na naszym portalu bardzo dobra oferta na przelot do Neapolu. Od momentu ogłoszenia tej nowej trasy przez „fioletowego” przewoźnika,  linie Wizzair serwują nam świetne ceny w tamtym kierunku. Tanie bilety do Neapolu znajdziemy na loty odbywające się w czerwcu, pełną listę terminów znajdziecie poniżej. 

 

Zarezerwuj bilet na wizzair.com >>

 

W podanej przez nas cenie, podróżują osoby będące członkami Wizzair Discount Club oraz płacące za bilet środkami z konta Wizzair(brak haraczu). Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie przewoźnika wizzair.com. Osoby nie posiadające środków na koncie Wizz mogą skorzystać z pomocy naszych użytkowników lub za bilety zapłacić przelewem (36 zł dodatkowej opłaty)

Pamiętajcie, że skorzystanie z pomocy przy zakupie biletów Wizz Air z członkostwa i Konta Wizz innej osoby wiąże się z zakupem dodatkowego biletu dla pomagającego.

Wizz Air: Sposób na tańsze bilety >>

Jeśli nie macie własnej karty, abonamentu w WDC możecie skorzystać z pomocy naszych forumowiczów, którzy kupią dla was bilet. Listę osób pomagających znajdziecie w dziale rezerwacje.

Tanie loty do Neapolu:

  • Wyloty:  4, 8, 15, 18 VI
  • Powroty:  11,  22, 25 VI

 

Przykładowe rezerwacje:

neap


Like it? Share with your friends!

8 shares

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *