Tanie loty po Europie. Porto i Barcelona w jednej podróży za 272 PLN (styczeń)


opo-bcnDobra okazja na rezerwację biletów na przelot z Polski Hiszpanii i Portugalii . Dzięki kombinacji lotów dwóch niskokosztowych linii lotniczych już za 272 PLN mamy świetną okazję zwiedzić urokliwe Porto oraz ciepłą Barcelonę.  Podana przez nas cena dotyczy przelotu w obie strony. (w drodze do Porto możemy „zaliczyć” jednodniowy pobyt w Dortmundzie)

Bilety zarezerwujecie na stronie przewoźnika WizzAir.com. Należy pamiętać że najtańsze bilety w Wizz Air dostępne są dla osób, które wykupiły członkostwo Wizz Discount Club. Płacimy dowolną kartą płatniczą. Podane przez nas ceny dotyczą podróży tylko z bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

Do tanich lotów do Barcelony, proponujemy Wam tanie noclegi, który wyszukacie korzystając z naszej multiwyszukiwarki noclegów.

Pamiętać trzeba, że przy trasach składanych na własną rękę w tanich liniach, konsekwencje nieudanej przesiadki spoczywają tylko na pasażerach. Dlatego staraliśmy się tak dobierać rejsy, by minimalizować ryzyko niepowodzeń. Decydując się na zakup, musicie jednak o ryzyku pamiętać

Przykładowe rezerwacje:

KTW-DTM

dtm-opo

opo-bcn

bcn-ktw


Like it? Share with your friends!

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *