Tanie loty w grudniu z Katowic do Gruzji (Kutaisi) za 108 PLN

kutaisiW systemie rezerwacyjnym niskokosztowego węgierskiego przewoźnika Wizz Air znaleźliśmy dla Was tanie bilety na zimowe loty do Gruzji. Za przelot w dwie strony z Katowic zapłacicie jedynie 108 PLN w dwie strony. Poniżej przygotowaliśmy dla was listę lotów w promocyjnych cenach na grudzień.

Zarezerwuj bilet na wizzair.com >>

Podana przez nas cena dostępna jest dla posiadaczy członkostwa Wizz Discount Club (osoby bez wykupionego członkostwa za bilety zapłacą więcej. Mogą również skorzystać z pomocy osób posiadających członkostwo WDC, ale wiąże się to z zakupem dodatkowego biletu dla posiadacza członkostwa). Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie przewoźnika wizzair.com.  Za bilety płacimy dowolną kartą płatniczą (debetową lub kredytową). Należy pamiętać że podróżujemy tylko z małym bagażem podręcznym o wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

Lista lotów w promocyjnych cenach (54 PLN w jedną stronę):

Wyloty: 7, 10, 14, 17, 21, 24 grudnia;

Powroty: 10, 14, 17, 21, 24 grudnia;

Przykładowa rezerwacja:

kut

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>