Tanie loty z Katowic do Barcelony od 128 PLN


barcelona-parc-guell-seat Bardo dobrą cene za przelot z Katowic do Barcelony znajdziemy w systemie rezerwacyjnym węgierskiej taniej linii Wizz Air. Za lot na trasie Katowice – Barcelona – Katowice zapłacimy tylko 128 złotych. W tytułowej cenie podróżujemy w terminie 27-29 maja. Za 178 złotych polecimy na przełomie maja i czerwca.

 

Zarezerwuj bilet na WizzAir.com >>

 

W podanej przez nas cenie podróżują osoby z wykupionym członkostwem Wizz Air Discount Club. Osoby bez wykupionego członkostwa za bilety zapłacą więcej (cena zależy od terminu wylotu). Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie przewoźnika wizzair.com. Za bilety płacimy środkami z konta Wizz (brak haraczu) osoby nie posiadające środków na koncie Wizz mogą skorzystać z pomocy naszych czytelników lub za bilety zapłacić przelewem (36 zł dodatkowej opłaty)

Pamiętajcie, że skorzystanie z pomocy przy zakupie biletów Wizz Air z członkostwa i Konta Wizz innej osoby wiąże się z zakupem dodatkowego biletu dla pomagającego.

Wizz Air: Sposób na tańsze bilety >>

Jeśli nie macie własnej karty, abonamentu w WDC możecie skorzystać z pomocy naszych forumowiczów, którzy kupią dla was bilet. Listę osób pomagających znajdziecie w dziale rezerwacje.

Z Katowic do Barcelony za 178 PLN:

  • Wyloty: 27 V 16, 24 VI
  • Powroty: 31 V 26 VI

Tanie loty z Katowic do Barcelony


Like it? Share with your friends!

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *