Tanie przeloty do Hiszpanii: Malaga z Katowic za 229 PLN


23 shares

malagaDobra cena za przeloty z Katowic na południe Hiszpanii. Za podróż liniami Wizz Air oraz Ryanair na trasie Katowice – Dortmund – Malaga – Dortmund – Katowice zapłacimy 229 PLN. Przesiadki są wygodne i mieszczą się w przeciągu jednego dnia (bez nocnych przerw w podróży). Podczas lotu „tam”  w Dortmundzie mamy wystarczająco dużo czasu aby zaliczyć tzw. „jednodniówkę”. 

Odbierz 20€ zniżki na swój pierwszy nocleg w AirBnb.pl >>

W celu zakupu najtańszych biletów w linii Wizz Air niezbędne jest posiadanie konta Wizz Discount Club, bilety w linii Ryanair bilety w podanych niżej cenach dostępne są dla wszystkich podróżnych. Rezerwacji dokonujemy na stronach przewoźników odpowiednio WizzAir.com oraz Ryanair.com płatności dokonujemy dowolną kartą płatniczą (debetową lub kredytową). Należy pamiętać że każdy bilet kupuje oddzielnie oraz  podróżujemy tylko z małym bagażem podręcznym o wymiarach 42x32x25 cm.

Pamiętać trzeba, że przy trasach składanych na własną rękę w tanich liniach, konsekwencje nieudanej przesiadki spoczywają tylko na pasażerach. Dlatego staraliśmy się tak dobierać rejsy, by minimalizować ryzyko niepowodzeń. Decydując się na zakup, musicie jednak o ryzyku pamiętać.

Przykładowa rezerwacja:

ktw-dtm

 

agp-dtm

 

dtm-ktw


Like it? Share with your friends!

23 shares

4 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. mam głupie pytanie ;p czy tą kwotę w euro przemieni mi na nasze złotówki gdy będę płaciła to kartą kredytową czy w euro poleci – wiem strasznie glupie ale jeszcze tego nie robilam i sie ucze kurka ;p;p ?

  2. z tego co wiem (robiłem kiedyś płatność z ryanair w euro) i mi przeliczyło na zł po kursie euro z danego dnia (minimalnie moze się różnić od normalnego kursu ale tylko groszowo w cenie całkowitej)

  3. Z konta pobierze Ci złotówki, ale transakcje i tak chyba są w euro rozliczane, więc de facto to kwota w złotówkach będzie przeliczana na euro, a nie odwrotnie. Niemniej z konta Ci pójdą PLNy 🙂

  4. Polecam również płacić kartą Mastercard aby uniknąć niekorzystnego przewalutowania w przypadku płatności w Ryanair… Nie tak dawno było głośno o tym a osobiście zauważyłem, że dokonywanie transakcji właśnie tego typu karty jest korzystniejsze.