Tanio do Francji: Beauvais za 88 PLN, pod Wieżę Eiffla za 218 PLN (czerwiec)


prayż_silesiairW systemie rezerwacyjnym linii Wizzair wyszukaliśmy przystępne ceny na przelot do Francji.  Za bezpośredni lot na trasie Katowice – Paryż/Beauvais – Katowice zapłacimy tytułowe 88 zł gdzie mamy do dyspozycji dwa terminy ( 6 – 8 lub 11 – 13 czerwca). 

Zarezerwuj bilet na wizzair.com >>

Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie przewoźnika wizzair.com. Za bilety płacimy środkami z konta Wizz (brak haraczu) osoby nie posiadające środków na koncie Wizz mogą skorzystać z pomocy naszych użytkowników lub za bilety zapłacić przelewem (36 zł dodatkowej opłaty). Do centrum Paryża z lotniska zawiozą nas autobusy, które są zsychronizowane z przelotami i odlotami. Za przejazd w dwie strony będziemy musieli zapłacić 32€ (128zł).

Pamiętajcie, że skorzystanie z pomocy przy zakupie biletów Wizz Air z członkostwa i Konta Wizz innej osoby wiąże się z zakupem dodatkowego biletu dla pomagającego.

Wizz Air: Sposób na tańsze bilety >>

Jeśli nie macie własnej karty, abonamentu w WDC możecie skorzystać z pomocy naszych forumowiczów, którzy kupią dla was bilet. Listę osób pomagających znajdziecie w dziale rezerwacje.

Rezerwacje biletów(czerwiec) WDC + konto WIZZ:

bva

bva2


Like it? Share with your friends!

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *